послуги з поточного (аварійного) ремонту віконних прорізів будівель котельного та турбінного відділень ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», які були зруйновані внаслідок збройної агресії російської федерації згідно коду – 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи ) та уточнюючому коду – 45454100-5 (Відновлювальні роботи), Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015

Очікувана вартість

145 401,02 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30083966
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 00000, Миколаївська область, Миколаїв, Вул. ***********
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Трубін Валерій
Володіння мовою:
Телефон:
380971672539
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги з поточного (аварійного) ремонту віконних прорізів будівель котельного та турбінного відділень ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», які були зруйновані внаслідок збройної агресії російської федерації згідно коду – 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи ) та уточнюючому коду – 45454100-5 (Відновлювальні роботи), Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015

Код ДК 021:2015: 45454100-5 Відновлювальні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 00000, Миколаївська область, Миколаїв, Вул. ***********

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 бер. 2025 15:23
Документи закупівлі 13 бер. 2025 15:22
Документи закупівлі 13 бер. 2025 15:22
Документи закупівлі 13 бер. 2025 15:22
Документи закупівлі 13 бер. 2025 15:22
Документи закупівлі 13 бер. 2025 15:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
145 401,02 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
44276198

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

145 401,02 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 бер. 2025 15:17
Опис:
У Замовника є необхідність у відновленні пошкоджених віконних прорізів будівель котельного та турбінного відділень ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», які були зруйновані внаслідок збройної агресії російської федерації об’єкту критичної інфраструктури нафтогазового комплексу ... Розгорнути
У Замовника є необхідність у відновленні пошкоджених віконних прорізів будівель котельного та турбінного відділень ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», які були зруйновані внаслідок збройної агресії російської федерації об’єкту критичної інфраструктури нафтогазового комплексу ( ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТЕЦ» ) який зазнав руйнування 16.02.2025р. внаслідок збройної агресії російської Федерації , що зафіксовано у Витягу з Єдиного Реєстру досудових розслідувань за № кримінального впровадження 22025150000000043 від 16.02.2025р. ч.1 ст.438 КК України. слідчого відділу УСБУ України в Миколаївській області, що унеможливлює дотримання строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу (згідно з протоколом наради аварійного штабу ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» №9 від 18.02.2025р). Отже, з огляду на зазначене застосовується вищевказане виключення. При цьому протоколом засідання технічної ради Товариства №48 від 27.02.2025р. підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі: послуга з поточного (аварійного) ремонту віконних прорізів будівель котельного та турбінного відділень ПрАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ», які були зруйновані внаслідок збройної агресії російської федерації (далі — Послуги) згідно коду – 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи ) та уточнюючому коду – 45454100-5 (Відновлювальні роботи), Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 Згорнути