Послуги з технічного обслуговування системи пожежної сигналізації (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 50410000-2: Послуги з ремонту і технічного обслуговування
вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів UA-2025-02-13-010676-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з технічного обслуговування системи пожежної сигналізації
Код ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2025
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 бер. 2025 09:26 | |
| Не вказано | 5 бер. 2025 09:22 | |
| Не вказано | 5 бер. 2025 09:22 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
253 992,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
195 000,00 грн без ПДВ
Дивитись158 336,00 грн без ПДВ
Дивитись202 852,95 грн без ПДВ
Дивитись