Будівельно-монтажні роботи для зовнішнього електропостачання багатоквартирного житлового будинку з торгово-розважальною інфраструктурою, що знаходиться за адресою: Берегівський р-н., Батівська ОТГ, смт.Батьово, вул. Колійна, 19 "В"
(2120455400:02:000:0031) (Нестандартне приєднання) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт UA-2025-02-04-010217-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Будівельно-монтажні роботи для зовнішнього електропостачання багатоквартирного житлового будинку з торгово-розважальною інфраструктурою, що знаходиться за адресою: Берегівський р-н., Батівська ОТГ, смт.Батьово, вул. Колійна, 19 "В" (2120455400:02:000:0031) (Нестандартне приєднання)
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 1 робота |
Період доставки:
до 12 жовт. 2025
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 лют. 2025 15:39 | |
| Не вказано | 25 лют. 2025 15:13 | |
| Не вказано | 25 лют. 2025 15:13 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
14 229 629,08 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
11 596 995,00 грн без ПДВ
Дивитись17 135 650,00 грн без ПДВ
Дивитись21 274 841,00 грн без ПДВ
Дивитись