Телекомунікаційні послуги з розповсюдження радіопрограм

Очікувана вартість

120 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22380606
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 80500, Львівська область, БУСЬК, МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ,17
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
ВОВК СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА
Володіння мовою:
Телефон:
+380964784243
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Телекомунікаційні послуги з розповсюдження радіопрограм

Код ДК 021:2015: 64220000-4 Телекомунікаційні послуги, крім послуг телефонного зв’язку і передачі даних

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 80500, Львівська область, Буськ, майдан Незалежності.5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лют. 2025 09:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
120 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Наконечний Володимир Володимирович
Телефон: 0335259981 ЄДРПОУ:
34966935

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

120 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Редакція Буського районного радіомовлення

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
21 лют. 2025 10:15
Опис:
Замовником прийнято рішення про укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господар ... Розгорнути
Замовником прийнято рішення про укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником на підставі підпункту 5 пункту 13 Особливостей. Сторони підтвердили можливість застосування укладення договору про закупівлю без застосування електронної системи закупівель. Сторонами погоджено обсяг закупівлі, її очікувану вартість на 2025 рік, вартість, строки поставки, місце поставки, умови розрахунків. Згорнути