71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань

Очікувана вартість

80 500,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00130820
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 51925, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Геннадій Батиченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380675994537
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Обстеження технічного стану будівельних конструкцій «Теплиця для вирощування квітів» інв.№0187 АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ»

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 20 бер. 2025

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лют. 2025 15:40
Електронний підпис 19 лют. 2025 15:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
80 500,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
44661660

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

80 500,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
19 лют. 2025 15:04
Опис:
без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг відповідно до пп. 4 п. 13 Особливостей

Вас може зацікавити

Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Ім'я:
Дрозд Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444653284 ЄДРПОУ:
40081373

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

47 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Ім'я:
Тетяна Гомола
E-mail: [email protected] Телефон: +380459840791, +380507696917 ЄДРПОУ:
01994681

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
послуги з технічного обслуговування аналізаторів модульних сигналів, демодуляторів
послуги з технічного обслуговування аналізаторів модульних сигналів, демодуляторів
Ім'я:
Олександр Обідейко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674043803 ЄДРПОУ:
33965532
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

52 260,00 грн без ПДВ

Дивитись