Запасні частини для проведення поточного ремонту КС-4561 (КРАЗ-250) - 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля проведена за постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями.

Очікувана вартість

9 040,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лілія Ільянова
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Палець реактивний Краз (Україна)

Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Кількість:

8 штука

Період доставки:

до 28 лют. 2025

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53
2

Сальник 75х102 (Україна)

Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 28 лют. 2025

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53
3

Пильник пальця ЦГ-70 в зборі (Україна)

Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Кількість:

4 комплект

Період доставки:

до 28 лют. 2025

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53
4

Пружина вижимного підшипника ЯМЗ (Україна)

Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Кількість:

2 штука

Період доставки:

до 28 лют. 2025

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 лют. 2025 15:24
Не вказано 17 лют. 2025 15:23

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
9 040,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380501888077 ЄДРПОУ:
2457004563

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

9 040,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Автозапчастини для транспортних засобів)
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Автозапчастини для транспортних засобів)
Ім'я:
Ліна Вікторівна Зелінська
E-mail: [email protected] Телефон: +380964158711 ЄДРПОУ:
01982442
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 230,00 грн без ПДВ

Дивитись
Рульова рейка GOODREM (RS9271) на легковий автомобіль Renault Duster
Рульова рейка GOODREM (RS9271) на легковий автомобіль Renault Duster
Ім'я:
Чернега Олександр Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380668806861 ЄДРПОУ:
07799070

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна Мохонько
E-mail: [email protected] Телефон: +380500850898 ЄДРПОУ:
26643706

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 930,00 грн з ПДВ

Дивитись