Послуги з сервісних робіт та технічного обслуговування рентгенівського обладнання: SOMATOM GO.ALL (серійний номер 117773)

Очікувана вартість

64 152,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01991820
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 11700, Житомирська область, Звягельський р-н., м. Звягель, вул. Оржевської Наталії, будинок 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Максим Черпіта
Володіння мовою:
Телефон:
+380630219610
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

SOMATOM go.All (серійний номер 117773)

Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 11700, Житомирська область, Звягельський р-н, м. Звягель, вулиця Оржевської Наталії 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 лют. 2025 12:01
Електронний підпис 7 лют. 2025 12:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
64 152,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
40321110

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

64 152,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
7 лют. 2025 11:54
Опис:
На підставі підпункту 6) пункту 13 Постанови КМУ № 1178 від 12 жовтня 2022 р. у зв’язку з тим, що були відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015: 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги технічного обслуговування комп’ютерного томографу Revolution Discovery)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги технічного обслуговування комп’ютерного томографу Revolution Discovery)
Ім'я:
Юрій Лесюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26385055
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care; Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care із заміною CLOSURE NIPPLE DN 6 NOZZLE 10MM FWT)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care; П...
Ім'я:
Юлія Соболь
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 023,25 грн без ПДВ

Дивитись
Технічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Технічне обслуговування Eclypse (цифровий та аналоговий рентгенодіагностичний комплекс) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
Ім'я:
Тетяна Данильченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05519480
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 277,78 грн без ПДВ

Дивитись