Електрична енергія

Очікувана вартість

300 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03361661
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Трофіменко
Володіння мовою:
Телефон:
+380989799312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

29 967 кіловат

Період доставки:

28 жовт. 2024 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Старий Поділ, 12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 лют. 2025 17:07
Документи закупівлі 5 лют. 2025 17:05
Документи закупівлі 5 лют. 2025 17:05

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
300 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380532510401 ЄДРПОУ:
03338030

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

300 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 лют. 2025 16:43
Опис:
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. У зв’язку з аварійною ситуацією яка сталася на самоплинному каналізаційному колекторі по вул. Старий поділ 3, КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» просить виконуючого обов’язки генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Олега Мізіка надати дозвіл на підключення до їх мереж тимчасової насосної станції по перекачці стічних вод потужністю 25 Квт, напругою в точці приєднання – 0,4 кВ. Згорнути

Вас може зацікавити

Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Ім'я:
Богдан Сурмик
E-mail: [email protected] Телефон: +380505358081 ЄДРПОУ:
46206447

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

446 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Електрична енергія (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Ім'я:
Наталія Бондар
E-mail: [email protected] Телефон: +380501911306 ЄДРПОУ:
20523214

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

413 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Софія Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380505613790 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21436380

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

178 212,00 грн без ПДВ

Дивитись