Дизельне паливо (Євро 5), АЗС WOG, талон

Дизельне паливо (Євро 5), АЗС WOG, талон Класифікатори: CPV: 09130000-9 Нафта і дистиляти Характеристики: Спосіб реалізації: Талон Відповідність ДСТУ 7688:2015: Так Цетанове число: 51 Бренд: WOG Bміст сірки: 10 мг/кг

Очікувана вартість

498 610,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 лют. 2025 16:23

до 8 лют. 2025 16:11

Кваліфікація

з 8 лют. 2025 16:11

до 12 лют. 2025 16:31

Пропозиції розглянуто

з 12 лют. 2025 16:31

до 17 лют. 2025 16:08

Подання пропозицій:
5 лют. 2025 16:23 – 8 лют. 2025 16:11
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
5 лют. 2025 16:23

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20015794
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03057, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кондратюк Олена Сергіївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380442021700
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Бренд WOG
Відповідність ДСТУ 7688:2015 Так
Цетанове число 51
Bміст сірки 10 мг/кг
Спосіб реалізації талон

Кількість:

8 500 літр

Період доставки:

17 лют. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, м. Київ

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 5 лют. 2025 16:22
Електронний підпис 5 лют. 2025 16:23

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Розділ 3 Порядок розрахунків (проєкт Договору)

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
498 610,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники закупівлі

Ім'я:
Бойко Людмила Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673326227 ЄДРПОУ:
44763104
62
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лют. 2025 17:34
Електронний підпис 6 лют. 2025 17:34

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 лют. 2025 16:31

Пропозиція

498 270,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 лют. 2025 13:11
Опис:
Замовники, здійснюють закупівлі товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шл ... Розгорнути
Замовники, здійснюють закупівлі товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення відкритих торгів” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому пунктом 8 цих особливостей, відновідно до Абзацу перший пункту 10 "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування", затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Козирська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674570699 ЄДРПОУ:
26514713
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

545 133,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Іван Андрієвський
E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
03351823

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 166,66 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Назарук Іванна Nazaruk
E-mail: [email protected] Телефон: 380633918344 ЄДРПОУ:
30659101

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

772 800,00 грн без ПДВ

Дивитись