Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг)

Очікувана вартість

565 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04386166
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35053, Рівненська область, село Деражне, вул.Шевченка,49А село Деражне Костопільського району Рівненської області
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Созонюк Наталія Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380989627171
E-mail:
Факс:
+380365731423

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

56 580 Кіловольт-ампер реактивний

Період доставки:

5 лют. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 35053, Рівненська область, Деражне, Шевченка, 49А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 лют. 2025 15:58
Не вказано 5 лют. 2025 15:58
Не вказано 5 лют. 2025 15:58
Електронний підпис 5 лют. 2025 16:32
Не вказано 5 лют. 2025 15:58
Не вказано 5 лют. 2025 15:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
565 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Безсмертний Сергій Олександрович
Телефон: 0362694469 ЄДРПОУ:
42101003
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

565 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Деражненська сільська рада

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 лют. 2025 12:31
Опис:
Згідно п.42, ч.1 ст.1 ЗУ "Про ринок електроенергії" замовник підпадає під категорію малий непобутовий споживач, що дає йому право на надання універсальної послуги (ч.1 ст.63 ЗУ "Про ринок електроенергії"). Згідно з Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Особливості з ... Розгорнути
Згідно п.42, ч.1 ст.1 ЗУ "Про ринок електроенергії" замовник підпадає під категорію малий непобутовий споживач, що дає йому право на надання універсальної послуги (ч.1 ст.63 ЗУ "Про ринок електроенергії"). Згідно з Постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених Законом «України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», передбачається право укладення прямої угоди на універсальну послугу без врахування вартості закупівлі. Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. Інша альтернатива менш вигідна для замовника. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дарина Загоруйко
E-mail: [email protected] Телефон: +380938838803 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37027405
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

833 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Потерлевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02909915
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

553 543,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Добровольський Олексій
E-mail: [email protected] Телефон: 380682629892 ЄДРПОУ:
39309315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

887 204,40 грн без ПДВ

Дивитись