Блоки ФБС (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015:44110000-4: Конструкційні матеріали UA-2025-01-21-011245-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13
Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Блоки ФБС 24.4.6
Код ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
|
Кількість: 1 281 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2025
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
Блоки ФБС 12.4.6
Код ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
|
Кількість: 46 штука |
Період доставки:
до 31 груд. 2025
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 4 лют. 2025 16:12 | |
| Електронний підпис | 4 лют. 2025 16:15 | |
| Не вказано | 4 лют. 2025 16:12 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
2 347 200,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
1 673 710,20 грн без ПДВ
Дивитись1 570 895,85 грн без ПДВ
Дивитись2 602 222,00 грн без ПДВ
Дивитись