Послуги з розподілу природного газу

Очікувана вартість

41 141,66 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38362980
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69096, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Дніпрогесівська, будинок 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
БАТИЛЬ Сергій Сергійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380617023920
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з розподілу природного газу

Код ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газу

Кількість:

37 266 метр кубічний

Період доставки:

1 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 69096, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Дніпрогесівська, 7; 69089, м. Запоріжжя, вул. Зачиняєва, 160а; 69106, м. Запоріжжя, вул. Фінальна, 3; 69097, м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 5а; 69059, м. Запоріжжя, вул. Парамонова, 17; 70530, смт. Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 50-а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 січ. 2025 16:37
Електронний підпис 31 січ. 2025 16:45
Не вказано 31 січ. 2025 16:37

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
41 141,66 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Олександр Гостіщев
Телефон: 0612805205 ЄДРПОУ:
03345716

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

41 141,66 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 січ. 2025 16:23
Опис:
Станом на 31.12.2024 року АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЗАПОРІЖГАЗ" (код за ЄДРПОУ 03345716) включено до зведеного Переліку суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики, як суб’єкт господарюва ... Розгорнути
Станом на 31.12.2024 року АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЗАПОРІЖГАЗ" (код за ЄДРПОУ 03345716) включено до зведеного Переліку суб’єктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики, як суб’єкт господарювання, що надає послуги з розподілу природного газу. Отже, дані послуги з розподілу природного газу за місцезнаходженням підрозділів 4 ДПРЗ можуть бути надані лише певним суб’єктом господарювання, якого визначено Регулятором, а саме АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЗАПОРІЖГАЗ". На підставі вищезазначеного, керуючись пп.5 п. 13 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 року № 1178 (зі змінами), та враховуючи наявну потребу у здійсненні закупівлі: 65210000-8 - Розподіл газу (послуги з розподілу природного газу), необхідним є проведення закупівлі замовником без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, зокрема відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути