Електрична енергія (ПОН)

Очікувана вартість

587 264,05 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22223953
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 25031, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Академіка Тамма,2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Нестеренко Тетяна Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380522555088
E-mail:
Факс:
+380522555088

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

59 000 кіловат-година

Період доставки:

до 31 бер. 2025

Місце доставки:

Україна, 25031, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Академіка Тамма,2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 січ. 2025 12:03
Електронний підпис 29 січ. 2025 12:17
Не вказано 29 січ. 2025 12:03
Не вказано 29 січ. 2025 12:03

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
587 264,05 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гулий Андрій Сергійович
Телефон: 0506304671 ЄДРПОУ:
19480600
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

587 264,05 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад"Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву-2"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
29 січ. 2025 11:47
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про пуб ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Ім'я:
Вікторія Салига
E-mail: [email protected] Телефон: +380487641685 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38477737

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

797 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кучер Наталя
E-mail: [email protected] Телефон: 380577253213 ЄДРПОУ:
40848524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 039 450,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Гук
E-mail: [email protected] Телефон: +380504642836 ЄДРПОУ:
14202233

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

367 131,00 грн без ПДВ

Дивитись