«Пара, гаряча вода та пов'язана продукція» (Послуги з теплопостачання
Для здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників , передбачених Законом
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
«Пара, гаряча вода та пов'язана продукція» (Послуги з теплопостачання
Код ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
|
Кількість: 34,99 гігакалорія |
Період доставки:
1 січ. 2025 – 31 груд. 2025
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 29 січ. 2025 10:15 | |
| Електронний підпис | 29 січ. 2025 10:14 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
134 253,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Обласна база спеціального медичного постачання" Херсонської обласної радиОбґрунтування причини проведення закупівель
Вас може зацікавити
208 576,70 грн без ПДВ
Дивитись