Молочні продукти різні (код за ДК 021:2015:15550000-8)

Очікувана вартість

35 608,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40391916
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47801, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ставкова Тетяна Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380354321052
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Молокія Йогурт 1,4 % Лісова ягода 400 гр. плівка

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

110 штука

Період доставки:

27 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Надзбручанська, 54а
2

Молокія Сметана 20% 370 гр. плівка

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

110 штука

Період доставки:

27 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Надзбручанська, 54а
3

Молокія Молоко 2,5% 900 гр. плівка

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

496 штука

Період доставки:

27 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Надзбручанська, 54а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 січ. 2025 10:57

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
35 608,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бульчак Віктор Євгенович
Телефон: 0673544667 ЄДРПОУ:
2887711933

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

35 608,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 січ. 2025 10:33
Опис:
21.01.2025 року було відмінено відкриті торги у зв'язку із відсутністю пропозицій учасників, що дає змогу укласти договір, тип процедури якого - Закупівля без використання електронної системи.

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні (CPV) (Сметана; Кефір; Йогурт питний)
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні (CPV) (Сметана; Кефір; Йогурт питний)
Ім'я:
Шило Зоряна
E-mail: [email protected] Телефон: 380989724768 ЄДРПОУ:
02001280
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

68 630,00 грн без ПДВ

Дивитись
Сметана 21%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418; Кефір
Сметана 21%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418; Кефір
Ім'я:
Олег Шкляр
E-mail: [email protected] Телефон: +380987579115 ЄДРПОУ:
43993629

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

42 645,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бойко Алла
E-mail: [email protected] Телефон: 380978586236 ЄДРПОУ:
22203212

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

35 100,00 грн без ПДВ

Дивитись