Електрична енергія

Очікувана вартість

546 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37861922
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50029, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ Захисників Азовсталі, будинок 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Зюряєва
Володіння мовою:
Телефон:
+380979408179, +380672825816
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія для потреб бюджетних установ

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

60 000 кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 50029, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, Захисників Азовсталі, буд.3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 січ. 2025 10:24
Не вказано 27 січ. 2025 10:23

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
546 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 0677701155 ЄДРПОУ:
42082379
71
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

546 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "ГІРНИЧИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КРИВОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 січ. 2025 09:38
Опис:
Згідно з п.п. 6 п. 13 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стан ... Розгорнути
Згідно з п.п. 6 п. 13 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування») придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Голубєва Катерина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380684377798 ЄДРПОУ:
39248242

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лавриненко Олена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:
+380445255363
Веб сайт: ЄДРПОУ:
02572508

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

714 610,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Еріка Гузинець
E-mail: [email protected] Телефон: +380956952044 ЄДРПОУ:
31694098

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

378 583,33 грн без ПДВ

Дивитись