Молочні продукти різні (код за ДК 021:2015:15550000-8)

Очікувана вартість

64 283,50 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40391916
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47801, Тернопільська область, смт Підволочиськ, вул. Лисенка,2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ставкова Тетяна Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380354321052
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Молокія Йогурт 1,4 % Абрикос 400 гр. плівка

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

326 штука

Період доставки:

27 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 47841, Тернопільська область, с. Галущинці, вул. Відродження, 31
2

Молокія Сметана 20% 370 гр. плівка

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

325 штука

Період доставки:

27 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 47841, Тернопільська область, с. Галущинці, вул. Відродження, 31
3

Молокія Кефір 1% 870 гр. густий пет

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

219 штука

Період доставки:

27 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 47841, Тернопільська область, с. Галущинці, вул. Відродження, 31
4

Молокія Молоко 2,5% 900 гр. плівка

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні

Кількість:

390 штука

Період доставки:

27 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 47841, Тернопільська область, с. Галущинці, вул. Відродження, 31

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 січ. 2025 10:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
64 283,50 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бульчак Віктор Євгенович
Телефон: 0673544667 ЄДРПОУ:
2887711933

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

64 283,50 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПІДВОЛОЧИСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 січ. 2025 10:01
Опис:
21.01.2025 року було відмінено відкриті торги у зв'язку із відсутністю пропозицій учасників, що дає змогу укласти договір, тип процедури якого - Закупівля без використання електронної системи.

Вас може зацікавити

Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418
Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка ...
Ім'я:
Наталія Сарніцька
E-mail: [email protected] Телефон: +380962352319 ЄДРПОУ:
43369291
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 340,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Лілія Кукшина
E-mail: [email protected] Телефон: +380979977107 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25657557

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Сметана 15%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418, Йогурт питний 1-2,2%, фасування 500-800г, пляшка пластикова, без наповнювача
Сметана 15%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418, Йогурт питний 1-2,2%, фасування 500-800г, пляшка пластикова, без наповнювача
Ім'я:
Яблонська Любов Романівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380971595164 ЄДРПОУ:
22387732

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

68 900,00 грн без ПДВ

Дивитись