Електрична енергія для потреб гуртожитку (фіксований тариф для населення)

Очікувана вартість

330 397,92 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05537555
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 41612, Сумська область, Конотоп, вулиця Будівельників, 24
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дениченко Любов Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380987370297
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

електрична енергія для потреби гуртожитку(фіксований тариф для населення)

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

76 481 Кіловольт-ампер реактивний

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 41612, Сумська область, м. Конотоп, вул. Будівельників, 24

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 січ. 2025 14:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
330 397,92 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Віта БИБНА
E-mail: [email protected] Телефон: 0542660979 ЄДРПОУ:
41884537
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

330 397,92 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДПТНЗ "Конотопське ПТУ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
22 січ. 2025 13:47
Опис:
Враховуючи,що на території Сумської області ТОВ"ЕНЕРА СУМИ" є єдиним постачальником універсальної послуги, яка є единим постачальником універсальної послуги з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на вказаній території та включене до переліку пос ... Розгорнути
Враховуючи,що на території Сумської області ТОВ"ЕНЕРА СУМИ" є єдиним постачальником універсальної послуги, яка є единим постачальником універсальної послуги з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на вказаній території та включене до переліку постачальників універсальних послуг на закріпленій території, затвердженого постановою НКРЕКП від 26,10.2018 № 1268.Відповідно до пп5 п13 ОСОБЛИВОСТЕЙ встановлено,що придбання замовником: товарів і послуг(крім послуг з поточного ремонту)вартість яких становить або перевищує 100тис.грн. може здійснюватися шляхом укладання договорк про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:роботи,товари,послуги можуть бути виконані,поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання у випадку:укладання договору про закупівлю з постачальником "останньої події) або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Гамзіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380639517991 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Непорядкіна Наталія Едуардівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380957761223 ЄДРПОУ:
02540048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Білоус
E-mail: [email protected] Телефон: +380509609317 ЄДРПОУ:
20544802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

396 705,00 грн без ПДВ

Дивитись