Електропостачання. «Заходи з енергозбереження. Реконструкція котельні та приєднання до інженерних мереж з встановленням блочно-модульної котельні за адресою: вулиця Криворіжсталі, 2м, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»

Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей – підпункту 22 пункту 13 Особливостей, а саме: «здійснюється закупівля: газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону 2024/25 року». 16. Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень. Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 07 лютого 2025 року. Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно: 1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні; 2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України. Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях: 1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану; 2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася. Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану. З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт та послуг для замовників, передбачених цим Законом (далі - Особливості), визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз та з дотриманням вимог, встановлених пунктом 3-8 цього розділу. На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 22 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля: газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону 2024/25 року. На виконання службової записки начальника ВТВ від 14.01.2025 за №331 потрібно провести закупівлю робіт з під’єднання «Електропостачання. «Заходи з енергозбереження. Реконструкція котельні та приєднання до інженерних мереж з встановленням блочно-модульної котельні за адресою: вулиця Криворіжсталі, 2м, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область», для вводу в експлуатацію блочно-модульної котельні за адресою: вулиця Криворіжсталі, 2м, у кількості 1 робота. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі «Зовнішні мережі водопостачання та каналізації. «Заходи з енергозбереження. Реконструкція котельні та приєднання до інженерних мереж з встановленням блочно-модульної котельні за адресою: вулиця Криворіжсталі, 2м, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область» та застосування під час здійснення закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 22 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля: газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону 2024/25 року, і укладення договору. З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 22 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю робіт «Електропостачання. «Заходи з енергозбереження. Реконструкція котельні та приєднання до інженерних мереж з встановленням блочно-модульної котельні за адресою: вулиця Криворіжсталі, 2м, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область» шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.

Очікувана вартість

12 732 054,70 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380502278896, +380564095491
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електропостачання. «Заходи з енергозбереження. Реконструкція котельні та приєднання до інженерних мереж з встановленням блочно-модульної котельні за адресою: вулиця Криворіжсталі, 2м, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область»

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 робота

Період доставки:

до 31 лип. 2025

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 21 січ. 2025 18:18
Електронний підпис 21 січ. 2025 18:14

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
57.49%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Замовник здійснює попередню оплату у сумі 7 319 466,00 грн. (Сім мільйонів триста дев'ятнадцять тисяч чотириста шістдесят шість гривень 00 копійок) у т.ч 20 % ПДВ , (70% від вартості постачання устаткування згідно відомості устаткування до Договірної ціни
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
42.51%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник має право на відстрочку до 30 календарних днів з дня підписання акту(ів) приймання виконаних робіт Сторонами

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
12 732 054,70 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
БАРАННИК РУСЛАН СТАНІСЛАВОВИЧ
Телефон: 0676799995 ЄДРПОУ:
41717778

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

12 732 054,70 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Вас може зацікавити

"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 (заміна ВД та КЗ 110 кВ Т-2 на елегазовий вимикач) на території Хмельницької області" (інвестиційна програма на 2026 рік - п.1.4.1.5))
"Настанова з визначення вартості будівництва" - Електромонтажні роботи - за кодом ДК 021:2015 – 45310000-3 (Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи згідно робочого проєкту "Реконструкція ПС 110/35/10 кВ №3 (заміна ВД та КЗ 110 кВ Т-2 на елегазовий ...
Ім'я:
Руслан Стасюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22767506
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 734 976,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція ПЛ-110 кВ____________________________________ *
Реконструкція ПЛ-110 кВ____________________________________ *
Ім'я:
Захарченко А. Л.
E-mail: [email protected] Телефон: 0322263997 ЄДРПОУ:
40081195

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 248 086,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт із заміною ліфтів на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: проспект Європейського Союзу, 33 у Подільському районі м. Києва" під'їзди 1, 3, 11
Капітальний ремонт із заміною ліфтів на умовах співфінансування у житловому будинку за адресою: проспект Європейського Союзу, 33 у Подільському районі м. Києва" під'їзди 1, 3, 11
Ім'я:
Смаровоз Ігор Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444251072 ЄДРПОУ:
37393735

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 356 802,17 грн без ПДВ

Дивитись