Послуги з адміністрування та підтримки програмного забезпечення комп’ютерної програми «Система керування чергою QMotion Suite»

Очікувана вартість

227 466,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03196601
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61002, Харківська область, Харків, вул.Сумська, будинок 78
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Корнієнко Наталія (Nataliia Kornienko)
Володіння мовою:
Телефон:
380577253537
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з адміністрування та підтримки програмного забезпечення комп’ютерної програми «Система керування чергою QMotion Suite»

Код ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкою

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 61002, Харківська область, Харків, вул.Чернишевська, будинок 55

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 16 січ. 2025 15:35
Електронний підпис 16 січ. 2025 16:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
227 466,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Семенов Олександр Євгенович
Телефон: 0442217187 ЄДРПОУ:
38205909

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
16 січ. 2025 15:55
16 січ. 2025 15:55
16 січ. 2025 15:55
16 січ. 2025 15:55
16 січ. 2025 15:55

Пропозиція

227 466,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління соціального захисту населення адміністрації Київського району Харківської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
16 січ. 2025 14:58
Опис:
Відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дн ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з адміністрування, підтримки та технічного обслуговування програмно-апаратного комплексу для збору та обробки відеоматеріалів (код ДК 021:2015 — 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою»)
Послуги з адміністрування, підтримки та технічного обслуговування програмно-апаратного комплексу для збору та обробки відеоматеріалів (код ДК 021:2015 — 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою»)
Ім'я:
Дмитро Жемчужний
E-mail: [email protected] Телефон: +380679416985 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44421158

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

334 221,33 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» на основних та додаткових робочих місцях для 69 робочих місць (69 з підсистемою «Підрядник»)
Послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 «Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації» на основних та додаткових робочих місцях для 69 робочих місць (69 з підсистемою «Підрядник»)
Ім'я:
Тищенко Олександра
E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 250,00 грн без ПДВ

Дивитись