Розподіл електричної енергії (послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії

Очікувана вартість

408 100,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26302595
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65039, Одеська область, м. Одеса, вул. Артилерійська, буд. 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Батула
Володіння мовою:
Телефон:
+380487059031
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розподіл електричної енергії

Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії

Кількість:

172 439 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 65039, Одеська область, м.Одеса, вул. Артилерійська, 1, вул. Артура Савельєва,6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 січ. 2025 13:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
408 100,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 7052259 ЄДРПОУ:
00131713
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

408 100,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент комунальної власності Одеської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 січ. 2025 11:32
Опис:
Для забезпечення повноцінного та ефективного виконання завдань та функцій Департаменту, які визначені Положенням про Департамент комунальної власності Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 17.03.2021 № 137-VIII, враховуючи необхідн ... Розгорнути
Для забезпечення повноцінного та ефективного виконання завдань та функцій Департаменту, які визначені Положенням про Департамент комунальної власності Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 17.03.2021 № 137-VIII, враховуючи необхідність забезпечення життєдіяльності співробітників та відвідувачів, а також для гігієнічних цілей, прибирання приміщень, санітарних потреб та для своєчасного укладання договорів на 2025 рік Замовник планує здійснити нижченаведені закупівлі без використання електронної системи закупівель (прямий договір). 1. Розподіл електричної енергії 1.1 Код ДК 021:2015 - 65310000-9 «Розподіл електричної енергії (послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)» 1.2 Тип процедури: закупівля без використання електронної системи закупівель (прямий договір) 1.3 Очікувана вартість договор - 408 100 гривень (172 439 кВт*год) з АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" (пунктом 13 Особливостей (постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 (в редакції постанови КМУ від 12.05.2023 № 471) “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасуванняв») встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, а саме відсутність конкуренції з технічних причин. Згідно з ст.5 Закону України «Про природні монополії» від 20.04.2000 № 1682-III зведений перелік суб’єктів природних монополій ведеться Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального Згорнути