Електрична енергія (універсальна послуга).Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 09310000-5 - Електрична енергія

Очікувана вартість

950 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40626575
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81500, Львівська область, місто Городок, вул. Львівська, 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дац Анна Валеріївна (Хміляр Роман Романович)
Володіння мовою:
Телефон:
+380672917574
E-mail:
Факс:
+380323132102

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія (універсальна послуга).Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 09310000-5 - Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

95 000 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 81500, Львівська область, місто Городок, Львівська,3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 10 січ. 2025 10:38
Електронний підпис 10 січ. 2025 10:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
950 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Надія Гавенко
E-mail: [email protected] Телефон: 0800301568 ЄДРПОУ:
42092130
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

950 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Городоцької міської ради Львівської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
10 січ. 2025 10:31
Опис:
Відповідно до абзацу 5 підпункту 5 ч. 1 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з ... Розгорнути
Відповідно до абзацу 5 підпункту 5 ч. 1 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. (далі – Особливості), передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. Згідно п. 93 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII (далі – Закон), універсальна послуга - постачання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачам, що гарантує їхні права бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до цього Закону, на всій території України. Відповідно до п. 42 ч. 1 ст. 1 Закону малий непобутовий споживач - споживач, який не є побутовим споживачем і купує електричну енергію для власного споживання, електроустановки якого приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт. Електроустановка(-ки) замовника приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 50 кВт. Отже, замовник в розумінні Закону відноситься до малих непобутових споживачів та має право бути забезпеченими електричною енергією визначеної якості на умовах, визначених відповідно до ст. 63 Закону, а саме на умовах універсальної послуги. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Леонідівна Закушняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380971028904, +380525222306 ЄДРПОУ:
04366654

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сергій Страшко
E-mail: [email protected] Телефон: +380507268118 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02214171

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

666 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія, без розподілу (ДК 021:2015 "09310000-5 – Електрична енергія")
Електрична енергія, без розподілу (ДК 021:2015 "09310000-5 – Електрична енергія")
Ім'я:
Тетяна Данильченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05519480
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 514 423,92 грн без ПДВ

Дивитись