Природний газ, ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо

Очікувана вартість

463 568,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32884395
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська,6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шевченко Світлана Петрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380666616968
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ, ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

28 000 метр кубічний

Період доставки:

1 січ. 2025 – 15 квіт. 2025

Місце доставки:

Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, б. 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 січ. 2025 13:07
Електронний підпис 3 січ. 2025 13:26
Проєкт договору 3 січ. 2025 13:07
Документи закупівлі 3 січ. 2025 13:07

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
463 568,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Поліщук Наталія Георгієвна
E-mail: [email protected] Телефон: 0442222446 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

463 508,92 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КНП ММР ЦПМСД№4

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
3 січ. 2025 12:53
Опис:
На підставі п.п. 6 п. 13 Особливостей, придбання замовниками товарів вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладаня договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товар ... Розгорнути
На підставі п.п. 6 п. 13 Особливостей, придбання замовниками товарів вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладаня договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Алла Федик
E-mail: [email protected] Телефон: +380997267639 ЄДРПОУ:
04417547

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

856 893,15 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гультяєв Євген
E-mail: [email protected] Телефон: 380322367514 ЄДРПОУ:
42268515

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

454 707,58 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (номенклатура 09123000-7 Природний газ)
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (номенклатура 09123000-7 Природний газ)
Ім'я:
Валентина Падусенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380536232665 ЄДРПОУ:
38459325

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

262 894,25 грн без ПДВ

Дивитись