Природний газ

Очікувана вартість

115 877,23 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25552781
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 81000, Львівська область, Яворів, Яворів вулиця Івана Франка,8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Флис Володимир Леонідович
Володіння мовою:
Телефон:
+380667872924
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

7 000 метр кубічний

Період доставки:

1 січ. 2025 – 28 лют. 2025

Місце доставки:

Україна, 81000, Львівська область, М. Яворів, вул. І. Франка, 8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 груд. 2024 17:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
115 877,23 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Поліщук Наталія Георгіївна
Телефон: 0442222446 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

115 877,23 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Яворівська районна рада

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
30 груд. 2024 17:11
Опис:
Закупівля здійснюється згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 ... Розгорнути
Закупівля здійснюється згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Людмила Петросян
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26242249

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

211 033,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Світлана Павленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380482340480 ЄДРПОУ:
40703235

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

78 157,75 грн без ПДВ

Дивитись