Датчик ультразвуковий (кардіологічний)

Очікувана вартість

230 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01992624
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 90600, Закарпатська область, Рахів, вулиця Карпатська, будинок 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гринюк Андрій Романович (Нrehirchak Mariana )
Володіння мовою:
Телефон:
+380967403010
E-mail:
Факс:
+380313225697

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кардіологічний датчик GE 3Sс-RS

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 90600, Закарпатська область, м. Рахів, вул. Карпатська, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 груд. 2024 17:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
230 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ліхненко Михайло Володимирович
Телефон: 0503601133 ЄДРПОУ:
3035112631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

230 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Рахівська районна лікарня" Рахівської міської ради Закарпатської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 груд. 2024 15:35
Опис:
тендер був автоматично відмінений електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах UA-2024-07-30-000697-a

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Плахотнік
E-mail: [email protected] Телефон: +380677708053 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41713679

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

358 970,00 грн без ПДВ

Дивитись
код ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки до глюкометра: NewMed Visio, об’єм зразка 0.1–0.6 мкл, час визначення 3–5 с, діапазон вимірювання 0.6–33.3 ммоль/л (код НК 024:2023:62644 -Система моніторингу глюкози/кетонов в крові IVD (діагностика in vitro) для використання біля пацієнта); Гель для УЗД, водорозчинний, не електропровідний, 5000 мл, пакет, №1 (код НК 024:2023: 15321 -Нестерильний з'єднувальний гель); Гель для УЗД, водорозчинний, не електропровідний, 1000 мл, флакон, №1 (код НК 024:2023: 15321 -Нестерильний з'єднувальний гель); Гель для ЕКГ, водорозчинний, електропровідний, 1000 мл, флакон, №1 (код НК 024:2023: 15321 -Нестерильний з'єднувальний гель); Стрічка для ЕКГ, рулон 80 мм x 23м (код НК 024:2023:16754-Папір для реєстрації електрокардіограм); Стрічка для ЕКГ: рулон, термочутлива з сіткою, ширина 80 мм, довжина 20 м, намотка зовнішня (код НК 024:2023:16754-Папір для реєстрації електрокардіограм); Стрічка для ЕКГ, рулон 110мм х 25м (код НК 024:2023:16754-Папір для реєстрації електрокардіограм); Тести швидкі для контролю якості (Фізичний контроль стерилізації), 180/60 °С/хв.(код НК 024:2023:35362- Індикатор хімічний/фізичний для контролювання стерилізації); Електроди для функціональної діагностики: тип: концентричний голчастий, довжина голки: 35-40 мм, діаметр голки: 26G, колір: зелений, використання: одноразовий (код НК 024:2023:11441- Разовий електроміографічний голчастий електрод); Тести швидкі для контролю якості: парова стерилізації всередині упаковки, для фізичного контролю стерилізації, критерії 132/20 °C/хв, розмір полоски: 35.0 x 10.0 x 1.0 мм.(код НК 024:2023:35362- Індикатор хімічний/фізичний для контролювання стерилізації); Смуги індикаторні, критерії вимірювання : 132/20 °С/хв., контроль парової стерилізації 4 класу (зовні упаковки), розмір полоски 35.0 x 10.0 x 1.0 мм.(код НК 024:2023:35362- Індикатор хімічний/фізичний для контролювання стерилізації))
код ДК 021:2015: 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-смужки до глюкометра: NewMed Visio, об’єм зразка 0.1–0.6 мкл, час визначення 3–5 с, діапазон вимірювання 0.6–33.3 ммоль/л (код НК 024:2023:62644 -Система монітори...
Ім'я:
Наталія РАБОТЯГОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380952847624 ЄДРПОУ:
05498677
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

219 780,00 грн без ПДВ

Дивитись
Тести швидкі на наркотичні речовини: метод ІХА, специфічність від 99%, чутливість від 99%, матеріал досліджень сеча, тест-панель, визначають: MTD300, MDPV1000, AMP500, ТНС50, α-PVP1000, MCAT500; Комбінований тест на 10 наркотиків : амфетамін (AMP500)/кокаїн (COC300)/марихуану (ТНС50)/метамфетамін (MET500)/морфін (MOP300)/фенциклідин (PCP25)/бензодіазепін (BZO300)/екстазі (MDMA500)/метадон (MTD300)/барбітурати (BAR300) в сечі; Комбінований тест на 10 наркотиків : Швидкий тест на метамфетамін (mAMP/МЕТ), марихуану (ТНС), морфін (МОР), котинін (COT), метадон (MTD),барбітурати (BAR), амфетамін (AMP), бензодіазепін (BZO), фенциклідин (PCP), екстазі (MDMA) в сечі №1; Швидкий тест на бупренорфін (BUP)/(BUP10) в сечі, тест-смужка; Швидкий тест на морфін (MOP), для визначення в сечі, №1; Швидкий тест на амфетамін (AMP)/(AMP1000)/(AMP300)/(AMP500) в сечі, тест-смужка; Швидкий тест на марихуану (ТНС)/(ТНС50) в сечі, тест-смужка; Швидкий тест на метадон (MTD)/(MTD300) в сечі, тест-смужка; Тести швидкі для: виявлення антитіл до ВІЛ-2, антитіл до ВІЛ-1, антитіл до ВІЛ 1/2, вірусу ВІЛ-2, вірусу ВІЛ-1, метод: ІХА, матеріал: плазма, сироватка, цільна кров, специфічність: 99.75-100%, чутливість: 99.84-100%; Швидкий тест на бупренорфін (BZO)/(BZO300) в сечі, тест-смужка
Тести швидкі на наркотичні речовини: метод ІХА, специфічність від 99%, чутливість від 99%, матеріал досліджень сеча, тест-панель, визначають: MTD300, MDPV1000, AMP500, ТНС50, α-PVP1000, MCAT500; Комбінований тест на 10 наркотиків : амфетамін (AMP500)/кокаїн (C...
Ім'я:
Ніна Зобків
E-mail: [email protected] Телефон: +380967201978 ЄДРПОУ:
03092209

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

172 897,20 грн без ПДВ

Дивитись