"Капітальний ремонт з впровадженням заходів комплексної термомодернізації та відновлення аварійних елементів будівлі, що виникли в наслідок збройної агресії російської федерації Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №23 "Золотий ключик" м. Суми, Сумської області за адресою: Сумська область, м. Суми, вул. Ковпака, 27 (коригування)"

Очікувана вартість

15 599 319,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31499822
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40031, Сумська область, Суми, м. Суми вул. Ковпака, 27
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кудін Оксана Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380542243842
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

"Капітальний ремонт з впровадженням заходів комплексної термомодернізації та відновлення аварійних елементів будівлі, що виникли в наслідок збройної агресії російської федерації Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №23 "Золотий ключик" м. Суми, Сумської області за адресою: Сумська область, м. Суми, вул. Ковпака, 27 (коригування)"

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 робота

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 40031, Сумська область, м.Суми, вул.Ковпака, 27

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 груд. 2024 15:29
Не вказано 25 груд. 2024 15:29
Не вказано 25 груд. 2024 15:29
Електронний підпис 25 груд. 2024 15:50
Не вказано 25 груд. 2024 15:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
15 599 319,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Тимчук Олександ Олександрович
Телефон: 0506496116 ЄДРПОУ:
23046766

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

15 599 319,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №23 "Золотий ключик" м. Суми, Сумської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
25 груд. 2024 15:13
Опис:
Сумським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №23 "Золотий ключик" м. Суми, Сумської області за результатами проведеної процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-27-012360-a) укладено Договір про закупівлю робіт № 1 від 26 жовтня 2023 (д ... Розгорнути
Сумським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №23 "Золотий ключик" м. Суми, Сумської області за результатами проведеної процедури відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2023-09-27-012360-a) укладено Договір про закупівлю робіт № 1 від 26 жовтня 2023 (далі – Основний договір) з Приватною фірмою «ТІМВЕЛ» на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт з впровадженням заходів комплексної термомодернізації та відновлення аварійних елементів будівлі, що виникли в наслідок збройної агресії російської федерації Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №23 "Золотий ключик" м. Суми, Сумської області за адресою: Сумська область, м. Суми, вул. Ковпака, 27» (далі – Об’єкт). Натомість безпосередньо в процесі виконання будівельних робіт за Основним договором виникла необхідність в додаткових роботах, пов’язаних з предметом закупівлі Основного договору, які не були враховані при розробці проектної документації. Додаткові роботи є необхідним доповненням до основних робіт, а виконання таких додаткових робіт тим самим підрядником знижує ризики несумісності виконаних та додаткових робіт.При цьому підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі додаткових робіт в того самого виконавця робіт для забезпечення цілісності та закінчення комплексного ремонту об’єкта з метою завершення будівельних робіт та введенні Об’єкта в експлуатацію. Додаткові обсяги робіт внесені в робочий проект (скоригований), який пройшов експертизу та отримав позитивний висновок щодо розгляду проектної документації № 4936 від 10 грудня 2024, виданий ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЕКСПЕРТИЗИ". Вартість таких додаткових робіт не перевищує 50 відсотків від ціни Основного договору та становить 15 599 319,00 гривень Згорнути

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт міжбудинкового проїзду вздовж будинку №5 на вул. Південно-Кільцевій до будинку 1 «В» на вул. Південно-Кільцевій в м. Чернівці (відновлення елементів благоустрою)
Капітальний ремонт міжбудинкового проїзду вздовж будинку №5 на вул. Південно-Кільцевій до будинку 1 «В» на вул. Південно-Кільцевій в м. Чернівці (відновлення елементів благоустрою)
Ім'я:
Віталій Гулейчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380372553740 ЄДРПОУ:
44327100

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 589 627,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт покрівлі складу медичного майна №1048 Комунального закладу "База спеціального медичного постачання" за адресою: вул. Шкільна, 30 с. Рахни-Лісові Тульчинського району Вінницької області (коригування 2)
Капітальний ремонт покрівлі складу медичного майна №1048 Комунального закладу "База спеціального медичного постачання" за адресою: вул. Шкільна, 30 с. Рахни-Лісові Тульчинського району Вінницької області (коригування 2)
Ім'я:
Артем Шмагалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380988920564 ЄДРПОУ:
31325005

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 196 515,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт із заміни системи електропостачання в корпусі №2 КЗ ЛОР "Львівський геріатричний пансіонат" за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів
Капітальний ремонт із заміни системи електропостачання в корпусі №2 КЗ ЛОР "Львівський геріатричний пансіонат" за адресою: вул. Медової Печери, 71, м. Львів
Ім'я:
Ярослав Кособуцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380664637567 ЄДРПОУ:
03188955

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 840 414,00 грн без ПДВ

Дивитись