65310000-9 Розподіл електричної енергії

Очікувана вартість

106 498,26 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03190627
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наумова Юлія Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
380487504298
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

65310000-9 Розподіл електричної енергії

Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії

Кількість:

45 000 кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 груд. 2024 14:14
Документи закупівлі 23 груд. 2024 14:14

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
106 498,26 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
О.А.Каменєва
Телефон: 0487052259 ЄДРПОУ:
00131713
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

106 498,26 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Красносільський дитячий будинок -інтернат

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 груд. 2024 14:05
Опис:
Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режим ... Розгорнути
Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі - постанова № 1178, Особливості), прийнята відповідно до пункту 3-7 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон), Замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих Особливостей. Запланована закупівля включається до річного плану закупівель. Відповідно до п.13 затвердженого Постановою, встановлено, що придбання замовником: -товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн..), -послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн., -робіт, вартість яких становить або перевищує 1.5 млн. грн. може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або застосування електронного каталогу для закупівлі товару у разі коли: Товари, послуги чи роботи можуть бути поставлені, надані чи виконані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, а саме відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути