33600000-6 - Фармацевтична продукція

Очікувана вартість

3 220,12 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37803279
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84100, Донецька область, місто Слов’янськ, вул. Банківська, 85
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Охріменко Ірина Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380509998026
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Аміаку р-н 10% 40мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ammonia

Кількість:

10 флакон

Період доставки:

до 25 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 84100, Донецька область, Слов`янськ, Банківська, 85
2

Натрію хлорид р-н д/інфузій 0,9% 200мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Sodium chloride

Кількість:

48 флакон

Період доставки:

до 25 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 84100, Донецька область, Слов`янськ, Банківська, 85
3

Нітроглицерин 0,5мг таб. №40

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Glyceryl trinitrate

Кількість:

30 паковання

Період доставки:

до 25 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 84100, Донецька область, Слов`янськ, Банківська, 85
4

Спирт етиловий 96% 100мл

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Ethanol

Кількість:

20 флакон

Період доставки:

до 25 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 84100, Донецька область, Слов`янськ, Банківська, 85

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2024 14:15

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 220,12 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Габінський Леонід Ісаакович
Телефон: 0626432103 ЄДРПОУ:
19382607

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

3 220,12 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Слов'янської міської ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги міста Слов’янська»

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
20 груд. 2024 13:51
Опис:
Закупівля здійснюється, згідно роз`яснення Мінекономіки від 03.09.2020року №3304-04/54160-06 на зекономлені кошти від проведення відкритих торгів.

Вас може зацікавити

Метилпреднізолон, суспензія для ін’єкцій, 40 мг/мл, по 1 мл
Метилпреднізолон, суспензія для ін’єкцій, 40 мг/мл, по 1 мл
Ім'я:
Олександр Федькин
E-mail: [email protected] Телефон: +380382672445 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21312761

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 145,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,2 мг/мл, по 1 мл
Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,2 мг/мл, по 1 мл
Ім'я:
Вероніка Мельниченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380675587768 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41054047

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 657,00 грн без ПДВ

Дивитись
Фармацевтична продукція за кодом CPV за ДК 021:2015-33600000-6 (Miconazole (Міконазол крем/гель по 20 мг/г по 15 гр))
Фармацевтична продукція за кодом CPV за ДК 021:2015-33600000-6 (Miconazole (Міконазол крем/гель по 20 мг/г по 15 гр))
Ім'я:
Кучерук Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380688183335 ЄДРПОУ:
01982591

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 300,00 грн без ПДВ

Дивитись