Газове паливо (Природний газ)

Очікувана вартість

945 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
33561483
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 62461, Харківська область, м. Південне, вул. Українська, 55
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Вітер
Володіння мовою:
Телефон:
+380501723733
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Газове паливо (Природний газ)

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

45 000 метр кубічний

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 груд. 2024 22:30
Не вказано 18 груд. 2024 22:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
945 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42827548
32
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

945 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА М.ПІВДЕННЕ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 груд. 2024 09:27
Опис:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтв ... Розгорнути
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

Природний газ, вільні ціни, без обмежень по терміну дії, без розподілу
Природний газ, вільні ціни, без обмежень по терміну дії, без розподілу
Ім'я:
Антон Берг
E-mail: [email protected] Телефон: +380978553493 ЄДРПОУ:
04333359

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 342 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олена Книжник
E-mail: [email protected] Телефон: +380973007330 ЄДРПОУ:
02774415
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

708 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Понайда Вікторія Зеновіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954110515 Факс:
+380681827807
ЄДРПОУ:
03188731

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

969 156,10 грн без ПДВ

Дивитись