Поточний ремонт редуктора КРАЗ-250- 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля проведена за постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями.

Очікувана вартість

17 714,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лілія Ільянова
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт редуктора КРАЗ-250

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 20 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 груд. 2024 16:34
Електронний підпис 18 груд. 2024 16:34

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
17 714,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380504044558 ЄДРПОУ:
33315145

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

17 714,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області

Вас може зацікавити

Послуги з технічного обслуговування екскаватора-навантажувача TDC BL 105 (TDCBL105NRO200022)
Послуги з технічного обслуговування екскаватора-навантажувача TDC BL 105 (TDCBL105NRO200022)
Ім'я:
Олександр Крилов
E-mail: [email protected] Телефон: +380635811403 ЄДРПОУ:
26631979
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

33 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Нагаївська Сніжана Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380687019486 ЄДРПОУ:
44060781

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 256,80 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Ім'я:
Ірина Кардаш
E-mail: [email protected] Телефон: +380486850307 ЄДРПОУ:
32927653
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 000,00 грн без ПДВ

Дивитись