Будівельно-монтажні роботи для зовнішнього електропостачання будівлі виробничого призначення, що знаходиться за адресою: Ужгородський р-н., Ужгородська ОТГ, м. Ужгород, вул. Мартина Сергія, 6 «Б» (2110100000:65:001:0130)» (Нестандартне приєднання) (У
зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт UA-2024-11-21-003086-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Будівельно-монтажні роботи для зовнішнього електропостачання будівлі виробничого призначення, що знаходиться за адресою: Ужгородський р-н., Ужгородська ОТГ, м. Ужгород, вул. Мартина Сергія, 6 «Б» (2110100000:65:001:0130)» (Нестандартне приєднання)
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 1 робота |
Період доставки:
до 20 бер. 2025
|
Місце доставки: Україна, Закарпатська область, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 груд. 2024 10:11 | |
| Не вказано | 11 груд. 2024 10:11 | |
| Електронний підпис | 11 груд. 2024 10:24 | |
| Не вказано | 11 груд. 2024 10:11 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
4 896 424,04 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
4 816 240,00 грн без ПДВ
Дивитись3 139 485,00 грн без ПДВ
Дивитись4 287 143,00 грн без ПДВ
Дивитись