Технічний нагляд по об'єкту "Будівництво споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття) для функціонування КЗ "Хоробицький ліцей" на земельній ділянці Городнянської міської ради, Чернігівського району, Чернігівської області з кадастровим номером 7421488800:01:000:0150"(коригування) ()ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)

Очікувана вартість

22 627,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42050022
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 15100, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька, буд. 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Григорій Смоляр
Володіння мовою:
Телефон:
+380960815955, +380685757111
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Технічний нагляд по об'єкту "Будівництво споруди цивільного захисту (споруди подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття) для функціонування КЗ "Хоробицький ліцей" на земельній ділянці Городнянської міської ради, Чернігівського району, Чернігівської області з кадастровим номером 7421488800:01:000:0150"(коригування) ()ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)

Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт

Кількість:

1 робота

Період доставки:

9 груд. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 15100, Чернігівська область, м.Городня, вул.Левка Лук"яненка,14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 груд. 2024 11:43

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
22 627,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 0991735857 ЄДРПОУ:
2296304732

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

22 627,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Городнянської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
9 груд. 2024 11:22
Опис:
Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 мл ... Розгорнути
Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги пов’язані зі здійсненням технічного нагляду на об’єктах Замовника
Послуги пов’язані зі здійсненням технічного нагляду на об’єктах Замовника
Ім'я:
Шарандіна Ольга Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:
44550814

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

27 130,88 грн без ПДВ

Дивитись
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"
Технічний нагляд по об'єкту: "Поточний ремонт ділянки вул. Шевченка в с. Мишковичі Тернопільського району Тернопільської області"
Ім'я:
Борсук-Бернадин Галина Павлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973324718 ЄДРПОУ:
04393462

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 675,42 грн без ПДВ

Дивитись
Роботи з технічного нагляду на об’єкті: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі (літ. А-2) управління патрульної поліції Хмельницької області Департаменту патрульної поліції за адресою: пров. Коцюбинського, 35/2. м. Хмельницький»
Роботи з технічного нагляду на об’єкті: «Капітальний ремонт адміністративної будівлі (літ. А-2) управління патрульної поліції Хмельницької області Департаменту патрульної поліції за адресою: пров. Коцюбинського, 35/2. м. Хмельницький»
Ім'я:
Євген Сорочинський
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

36 894,00 грн без ПДВ

Дивитись