Код ДК 021:2015 09310000-5 — “Електрична енергія”

Очікувана вартість

364 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21899499
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52523, Дніпропетровська область, с. Раївка, вул. Таланова, 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Алла Общанська
Володіння мовою:
Телефон:
+380976674617
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

40 000 ват-година

Період доставки:

5 груд. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 52523, Дніпропетровська область, с.Раївка, вул.Таланова,7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 груд. 2024 09:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
364 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42082379
71
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

364 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Раївський ліцей Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
6 груд. 2024 12:41
Опис:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану ... Розгорнути
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Раївський ліцей Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області. ЕДРПОУ 21899499 Дніпропетровська обл., Синельниківський район, с. Раївка, вул. Таланова б.7. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Електрична енергія. Код 09310000-6 «Електрична енергія» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника Розмір бюджетного призначення: 364 800 грн. згідно з затвердженим кошторисом на 2024 рік. Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Леонідівна Закушняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380971028904, +380525222306 ЄДРПОУ:
04366654

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Мокеєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380960215757 ЄДРПОУ:
03188240
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

227 840,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Сергій Страшко
E-mail: [email protected] Телефон: +380507268118 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02214171

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

666 666,67 грн без ПДВ

Дивитись