Стиснутий газ (СПГ) «метан» для заправки транспортних засобів

Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178

Очікувана вартість

1 652 750,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 2 груд. 2024 08:47

до 6 груд. 2024 00:00

Прийом пропозицій

з 6 груд. 2024 00:00

до 10 груд. 2024 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 груд. 2024 00:00 – 10 груд. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
2 груд. 2024 08:47 – 6 груд. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відповілно до пп. 2 п.50 Особливостей

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 груд. 2024 10:26

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380502278896, +380564095491
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Стиснутий газ (СПГ) «метан» для заправки транспортних засобів

Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 652 750,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 2 груд. 2024 16:39
Документи закупівлі 2 груд. 2024 09:06
Документи закупівлі 2 груд. 2024 09:06
Електронний підпис 2 груд. 2024 09:05
Проєкт договору 2 груд. 2024 09:06
Документи закупівлі 2 груд. 2024 09:06
Документи закупівлі 2 груд. 2024 09:06
Вимоги до учасника закупівлі
3 вимог
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Наявність фінансової спроможності

Загальна інформація

Опис

Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.

Хто підтверджує

учасник

Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.

Наявність досвіду виконання аналогічного (аналогічних) договору (договорів)

Загальна інформація

Опис

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);

Хто підтверджує

учасник

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 652 750,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Алла Федик
E-mail: [email protected] Телефон: +380997267639 ЄДРПОУ:
04417547

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

856 893,15 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Савенко Вікторія
E-mail: [email protected] Телефон: 380978997331 ЄДРПОУ:
03528552

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 421 050,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Ердик
E-mail: [email protected] Телефон: +380508398851 ЄДРПОУ:
41625530
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 500 000,00 грн без ПДВ

Дивитись