Природний газ

Очікувана вартість

579 386,15 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03190627
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наумова Юлія Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
380487504298
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

35 000 метр кубічний

Період доставки:

до 30 квіт. 2025

Місце доставки:

Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 29 лист. 2024 11:22
Документи закупівлі 29 лист. 2024 11:22
Електронний підпис 29 лист. 2024 11:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
579 386,15 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кошарний Д.А.
E-mail: [email protected] Телефон: 0443647654 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

579 386,15 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Красносільський дитячий будинок -інтернат

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
29 лист. 2024 10:59
Опис:
Відповідно до частини 13 п.6. Особливостей - Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт ... Розгорнути
Відповідно до частини 13 п.6. Особливостей - Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: «відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Ідентифікатор відміненої закупівлі UA-2024-11-14-008535-а. Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Ім'я:
Тетяна Підгорна
E-mail: [email protected] Телефон: +380472334475 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08734581

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

611 051,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Чванкіна Юлія Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673856214 ЄДРПОУ:
44059383

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

781 580,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Мерещенко Наталя Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03190320

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись