Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані

Очікувана вартість

161 892,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
34843958
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 76026, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул.Гетьмана П. Дорошека, 28Г
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Давидок
Володіння мовою:
Телефон:
+38342757124
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Набір інструментів для електриків YATO, 68 шт.: код ДК 021:2015 - 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані

Код ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані

Кількість:

36 штука

Період доставки:

22 лист. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 76026, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул.Гетьмана П. Дорошека, 28Г

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 27 лист. 2024 16:39
Документи закупівлі 27 лист. 2024 16:39
Електронний підпис 27 лист. 2024 16:42
Документи закупівлі 27 лист. 2024 16:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
161 892,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380673430867 ЄДРПОУ:
35517043

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

161 892,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний професійно-технічний навчальний заклад "Івано-Франківське вище професійне училище сервісного обслуговування техніки"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 лист. 2024 16:25
Опис:
Відмінено відкриті торги UA-2024-11-08-014769-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом.

Вас може зацікавити

Ім'я:
Грищенко Світлана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
02070921
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

251 529,00 грн без ПДВ

Дивитись
Електричний гайковерт, акумуляторний пістолет для герметика
Електричний гайковерт, акумуляторний пістолет для герметика
Ім'я:
Олександр Юхневич
E-mail: [email protected] Телефон: +380362636965 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03362844
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 575,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані для утримання військової техніки спеціального призначення
Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані для утримання військової техніки спеціального призначення
Ім'я:
Добровольський Олексій
E-mail: [email protected] Телефон: 380682629892 ЄДРПОУ:
39309315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

286 192,00 грн з ПДВ

Дивитись