Комплект мультимедійного обладнання тип 3

Очікувана вартість

138 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22553225
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35600, Рівненська область, місто Дубно, вулиця Шевченка, будинок 23
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Горщаль Валентина Романівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380662064211
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Комплект мультимедійного обладнання тип 3

Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 1 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 35600, Рівненська область, м. Дубно, вул. Шевченка,23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лист. 2024 13:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
138 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Резніченко Андрій
Телефон: 0992498095 ЄДРПОУ:
3430606990

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

138 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Дубенський ліцей №1 Дубенської міської ради Рівненської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
22 лист. 2024 12:09
Опис:
1. У замовника є потреба у здійсненні закупівлі за предметом: Комплекти мультимедійного обладнання тип 3 ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання Єдиного закупівельного словника (далі — Закупівля) з очікуваною вартістю 138000,00 гривень. З ... Розгорнути
1. У замовника є потреба у здійсненні закупівлі за предметом: Комплекти мультимедійного обладнання тип 3 ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання Єдиного закупівельного словника (далі — Закупівля) з очікуваною вартістю 138000,00 гривень. Закупівля здійснюється з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.22 № 1178. Уповноваженою особою замовника було оголошено відкриті торги з ідентифікатором UA2024-10-17-008820-а на придбання Комплекти мультимедійного обладнання тип 3 ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля), про що свідчить наявність звіту про результати проведення такої процедури закупівлі в електронній системі закупівель. Така процедура була автоматично відмінена 25.10.2024 року електронною системою закупівель на підставі пункту 51 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. На підставі викладеного, наявні підстави здійснити закупівлю без використання електронн Згорнути

Вас може зацікавити

Телевізори Samsung 55" Crystal UHD (UE55U8000HUXUA)
Телевізори Samsung 55" Crystal UHD (UE55U8000HUXUA)
Ім'я:
Стрєлюхін Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380508221436 ЄДРПОУ:
26640004

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

146 100,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ростислав Коперницький
E-mail: [email protected] Телефон: +380930052390 ЄДРПОУ:
37393721
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

138 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Смарт-окуляри (ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Смарт-окуляри (ДК 021:2015: 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Ім'я:
Катерина Колєсова
E-mail: [email protected] Телефон: +380443654098 ЄДРПОУ:
41760289
17
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

115 674,17 грн без ПДВ

Дивитись