Конструкційні матеріали

44110000-4 – Конструкційні матеріали (Придбання будівельних матеріалів для проведення поточного ремонту господарським способом)

Очікувана вартість

170 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 лист. 2024 13:36

до 25 лист. 2024 00:00

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 лист. 2024 13:36 – 25 лист. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
20 лист. 2024 13:36

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Порядок денний: Про скасування закупівлі процедури запиту (ціни пропозицій) по предмету закупівлі: Навчальне приладдя (Макет масогабаритний автомату Калашникова, калібру 7,62 з обовязковою умовою повного розбирання та збирання зброї) Оголошення про проведення процедури закупівлі UA-2024-10-21-007108-a Розглядала: 1. 21 жовтня 2024 року було закинуто через Прозорро Маркет закупівлю Запит (ціни) пропозицій, за предметом закупівлі: Навчальне приладдя (Макет масогабаритний автомату Калашникова, калібру 7,62 з обовязковою умовою повного розбирання та збирання зброї). Помилково рядок плану закупівлі не було прив’язано з самою закупівлею. Враховуючи вищевикладене, пропонується скасувати закупівлю, за неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель: Навчальне приладдя (Макет масогабаритний автомату Калашникова, калібру 7,62 з обовязковою умовою повного розбирання та збирання зброї). ВИРІШИЛА (ВИРІШИВ): 2. Скасувати процедури запиту (ціни) пропозицій за предметом закупівлі Навчальне приладдя (Макет масогабаритний автомату Калашникова, калібру 7,62 з обовязковою умовою повного розбирання та збирання зброї). 3. Оприлюднити рішення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня затвердження цього рішення відповідну інформацію згідно зі статтею 10 Закону.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лист. 2024 16:19
Не вказано 20 лист. 2024 16:18

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05536797
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01032, Київська область, Київ, б.Шевченка Тараса, будинок 56
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ткачова Вікторія Леонідівна
Володіння мовою:
Телефон:
380636481708
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Плитка

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Фактура під камінь
Форма квадратна
Тип поверхні матова
Відтінок сірий
Бренд АТЕМ
Тип плитки плитка для підлоги
Ширина 400.0 мм
Товщина плитки 8.5 мм
Кількість в упаковці, кв.м 1.44 метри квадратні
Довжина 400.0 мм

Кількість:

50 метр квадратний

Період доставки:

до 20 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 01032, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 56
2

Плитка

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Фактура під мармур
Матеріал керамограніт
Форма прямокутна
Тип поверхні глянцева
Відтінок білий
Бренд ALLORE GROUP
Тип плитки плитка для підлоги
Ширина 600.0 мм
Товщина плитки 8.0 мм
Кількість в упаковці, кв.м 1.44 метри квадратні
Довжина 1200.0 мм

Кількість:

160 метр квадратний

Період доставки:

до 20 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 01032, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 56
3

Плитка

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Фактура під мармур
Матеріал керамограніт
Форма квадратна
Тип поверхні глянцева
Відтінок білий
Бренд GOLDEN TILE
Тип плитки плитка для підлоги
Ширина 400.0 мм
Товщина плитки 8.0 мм
Кількість в упаковці, кв.м 1.12 метри квадратні
Довжина 400.0 мм

Кількість:

15 метр квадратний

Період доставки:

до 20 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 01032, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 56
4

Плитка

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Фактура під камінь
Матеріал глина
Форма прямокутна
Тип поверхні глянцева
Відтінок білий
Бренд АТЕМ
Тип плитки плитка для стін
Ширина 250.0 мм
Товщина плитки 10.5 мм
Кількість в упаковці, кв.м 1.05 метри квадратні
Довжина 500.0 мм

Кількість:

40 метр квадратний

Період доставки:

до 20 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 01032, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 56
5

Плитка

Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Фактура під дерево
Матеріал керамограніт
Форма прямокутна
Тип поверхні матова
Відтінок бежевий
Бренд GOLDEN TILE
Тип плитки плитка для підлоги
Ширина 150.0 мм
Товщина плитки 8.5 мм
Кількість в упаковці, кв.м 1.26 метри квадратні
Довжина 600.0 мм

Кількість:

160 метр квадратний

Період доставки:

до 20 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 01032, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 56

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лист. 2024 13:35
Проєкт договору 20 лист. 2024 13:34

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
170 500,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"

Вас може зацікавити

Портландцемент, кутник алюмінієвий, склосітка армувальна, маяк штукатурний алюмінієвий
Портландцемент, кутник алюмінієвий, склосітка армувальна, маяк штукатурний алюмінієвий
Ім'я:
Марусяк Лілія Романівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380326060040 ЄДРПОУ:
23311659

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

188 506,40 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

286 466,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Жінко Назар Богданович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673503262 Факс:
+380444544025
ЄДРПОУ:
26606906

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

115 350,00 грн без ПДВ

Дивитись