Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

овар постачається партіями (частинами) до закладу освіти згідно з письмовими заявками, які надаються Замовником Постачальнику до 14:00 год Товар повинен передаватись Замовнику в упаковці підприємства – виробника, що відповідає характеру Товару, забезпечує цілісність Товару та збереження його якості під час перевезення та зберігання

Очікувана вартість

18 400,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 12 лист. 2024 20:05

до 15 лист. 2024 00:00

Кваліфікація

з 15 лист. 2024 00:00

до 15 лист. 2024 17:36

Пропозиції розглянуто

з 15 лист. 2024 17:36

до 21 лист. 2024 12:14

Подання пропозицій:
12 лист. 2024 20:05 – 15 лист. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
12 лист. 2024 20:05

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21430354
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 58018, Чернівецька область, м,Чернівці, вулиця Полетаєва Федора, будинок 19
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Крештанович
Володіння мовою:
Телефон:
+380505803845
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Відповідність ДСТУ 7037 Так
Строк достигання пізньостигла
Товарний сорт перший

Кількість:

500 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 58018, Чернівецька область, ЧЕРНІВЦІ, Полетаєва Федора,19
2

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Товарний сорт перший
Відповідність ДСТУ 7035 Так

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 58018, Чернівецька область, ЧЕРНІВЦІ, Полетаєва Федора,19

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 12 лист. 2024 20:04
Електронний підпис 12 лист. 2024 20:05

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником, після пред’явлення Постачальником накладних на оплату Товару. Замовник протягом 7 (семи) банківських днів, з дати отримання накладних та надходження коштів, подає доручення на здійснення платежу в органи Державної казначейської служби України в м. Чернівцях. Оплата здійснюється органами Державної казначейської служби України в м. Чернівцях в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку. При цьому розрахунок за поставлений Товар може бути відстрочено до 30 (тридцяти) календарних днів, але не пізніше 31.12.2024 р

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
18 400,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники закупівлі

Ім'я:
Помпуш Іван Дмитрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380999020704 ЄДРПОУ:
31064745

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 лист. 2024 13:24
Електронний підпис 14 лист. 2024 13:24
Технічні специфікації 14 лист. 2024 13:22

Пропозиція

14 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Семенюк Людмила Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380506153525 ЄДРПОУ:
2812522309

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 лист. 2024 20:15
Електронний підпис 14 лист. 2024 20:15
Технічні специфікації 14 лист. 2024 20:12

Пропозиція

16 400,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 41 "ПІЗНАЙКО" ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 лист. 2024 20:04
Опис:
Відповідно до пункту 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення пр ... Розгорнути
Відповідно до пункту 10 Особливостей замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту, предмет закупівлі яких визначається відповідно до пункту 3 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15 квітня 2020 р. № 708 (далі - послуги з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених цими особливостями. Таким чином, є необхідність у прийнятті рішення щодо здійснення Закупівлі шляхом запиту пропозицій постачальників в електронному каталозі Згорнути

Вас може зацікавити

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233, Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм, Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190, Яблука свіжі, ранньостиглі, другого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8323
Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246, Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233, Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм, Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190, Яблука свіжі, ранньостиглі, другого товарного ...
Ім'я:
Руденко Олена Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380974447429 ЄДРПОУ:
41077808

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

22 312,50 грн без ПДВ

Дивитись
Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Лимони свіжі; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Шпинат свіжий; Часник свіжий; Петрушка молода свіжа
Яблука свіжі, пізньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Лимони свіжі; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, ...
Ім'я:
Тетяна Петрик
E-mail: [email protected] Телефон: +380637014632 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23101028

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

34 167,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Поліщук Вікторія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965528936 Веб сайт: ЄДРПОУ:
21725322

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

32 000,00 грн без ПДВ

Дивитись