Природний газ

Очікувана вартість

425 434,97 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44531215
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 47800, Тернопільська область, смт Підволочиськ, 47800,смт Підволочиськ, Тернопільська обл., Підволочиський р-н, вул Шептицького,4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гецел Ірина Русланівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380972118393
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

25,7 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

до 30 квіт. 2025

Місце доставки:

Україна, 47801, Тернопільська область, селище Підволочиськ, вул. Шептицького,4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 лист. 2024 17:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
425 434,97 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Оносов Андрій Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 0442222446 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

425 434,97 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ житлово-комунального господарства,комунальної власності, благоустрою та екології Підволочиської селищної ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
8 лист. 2024 17:06
Опис:
Відмінено відкриті торги (за особливостями) UA-2024-10-17-009901-a через неподання жодної пропозіції

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природній газ)
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо (природній газ)
Ім'я:
Коман Ірина Степанівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380347524920 Факс:
+380347529030
ЄДРПОУ:
20568493

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

355 270,83 грн без ПДВ

Дивитись
Газ природний ( ДК 021-2015 09120000-6 Газове паливо)
Газ природний ( ДК 021-2015 09120000-6 Газове паливо)
Ім'я:
Людмила Вікторівна Кий
E-mail: [email protected] Телефон: +380972841803 ЄДРПОУ:
26404054

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 210,10 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Підтоптана Людмила Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380992904521 ЄДРПОУ:
23547178

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

516 683,25 грн без ПДВ

Дивитись