Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 – Послуги їдалень)

Очікувана вартість

576 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22410098
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82100, Львівська область, Дрогобич, Козловського, 17
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Проць Олег Романович
Володіння мовою:
Телефон:
+380971552525
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 – Послуги їдалень)

Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

5 лист. 2024 – 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 82100, Львівська область, Дрогобич, вул. Козловського, 17

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 лист. 2024 22:36
Електронний підпис 5 лист. 2024 22:54
Не вказано 5 лист. 2024 22:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
576 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Роман Любомир Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380680113216 ЄДРПОУ:
3389900939

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

576 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ліцей №2 Дрогобицької міської ради Львівської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
5 лист. 2024 22:21
Опис:
Замовником були оголошені відкриті торги (з особливостями) (ідентифікатор в ЕСЗ UA-2024-10-23-008952-a). Ця закупівля не відбулася у зв’язку із відсутністю учасників, про що 31.10.2024р. в електронній системі сформований відповідний звіт. У зв’язку із відміною від ... Розгорнути
Замовником були оголошені відкриті торги (з особливостями) (ідентифікатор в ЕСЗ UA-2024-10-23-008952-a). Ця закупівля не відбулася у зв’язку із відсутністю учасників, про що 31.10.2024р. в електронній системі сформований відповідний звіт. У зв’язку із відміною відкритих торгів замовник має право укласти договір про закупівлю без використання електронної системи відповідно до винятку, передбаченого підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, які затверджені Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 р. Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
ДК 021:2015-55510000-8Послуги їдалень (Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів у групі продовженого дня в Смолінському ліцеї №2 Смолінської селищної ради Кіровоградської області (аутсорсинг))
Ім'я:
Беззубова Валентина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380525833841 ЄДРПОУ:
41798621

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

354 900,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Послуга з організації харчування учасників програми Громадської організації «Українська академія лідерства» у місті Львові у 2026 році (приготування та роздача готових страв за адресою: м. Львів, вул. Тесленка, 2) ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень
Ім'я:
Крочак Олег Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674804162 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40533690

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 087 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів способом аутсорсингу
Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів способом аутсорсингу
Ім'я:
Вікторія Євченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380997909728 ЄДРПОУ:
20559135

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

408 000,00 грн без ПДВ

Дивитись