Сметана 21%, фасування 400г, плівка поліетиленова; Йогурт питний 2,5%, фруктово-ягідний наповнювач

Доставка та розвантаження Товару здійснюється Постачальником своїми силами та за власний кошт згідно з графіком та маршрутом постачання на підставі заявок закладів освіти, малими партіями, на кожний заклад окремо, але не менше одного разу на 5 днів

Очікувана вартість

128 825,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 жовт. 2024 14:04

до 2 лист. 2024 15:00

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 жовт. 2024 14:04 – 2 лист. 2024 15:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
30 жовт. 2024 14:04

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

У зв’язку із механічною помилкою, а саме в позиції закупівлі сметани кількість вказана 20кг, а потрібно 205кг, та не можливість їх виправити, Замовником прийнято рішення про відміну запиту ціни пропозиції код ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні (йогурт, сметана) згідно оголошення про проведення закупівлі UA-2024-10-30-007684-a

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 жовт. 2024 09:24
Не вказано 31 жовт. 2024 09:09

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41341054
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 48702, Тернопільська область, місто Борщів , ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Яловіца
Володіння мовою:
Телефон:
+380687434344
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Сметана 21%, фасування 400г, плівка поліетиленова

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Упаковка плівка поліетиленова
Маса нетто 400 грам
Масова частка жиру 21 відсоток

Кількість:

20 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 48702, Тернопільська область, Борщів, вул. М.Грушевського 5 (в заклади загальної та дошкільної освіти, згідно документації)
2

Йогурт питний 2,5%, фруктово-ягідний наповнювач

Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Наповнювач фруктовий, ягідний
Масова частка жиру 2.5 відсоток

Кількість:

1 720 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 48702, Тернопільська область, Борщів, вул. М.Грушевського 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 30 жовт. 2024 14:03
Електронний підпис 30 жовт. 2024 14:04

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
128 825,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4418
Ряжанка 2,5%, фасування 400-500г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4565; Кефір 2,5%, фасування 900-1000г, плівка поліетиленова, ДСТУ 4417; Йогурт питний 1,5%, фасування 400г, плівка поліетиленова, фруктово-ягідний наповнювач; Сметана 20%, фасування 350-400г, плівка ...
Ім'я:
Наталія Сарніцька
E-mail: [email protected] Телефон: +380962352319 ЄДРПОУ:
43369291
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 340,00 грн без ПДВ

Дивитись
Йогурт питний, Сметана 21%, фасування 800-1000г, відро пластикове, ДСТУ 4418
Йогурт питний, Сметана 21%, фасування 800-1000г, відро пластикове, ДСТУ 4418
Ім'я:
Фанега Ірина Валентинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380485325331 ЄДРПОУ:
04527193

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

234 720,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Журбелюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380679190959 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25667113

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

145 974,50 грн без ПДВ

Дивитись