Автошина 245/70R16 107T SnowShoes AW33 Kapsen

Очікувана вартість

20 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38337116
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Левковець Антон Вікторович
Володіння мовою:
Телефон:
380459447880
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Автошина 245/70R16 107T SnowShoes AW33 Kapsen

Код ДК 021:2015: 34351100-3 Автомобільні шини

Кількість:

4 штука

Період доставки:

до 18 жовт. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 жовт. 2024 11:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
20 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42974700
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

20 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 жовт. 2024 09:04
Опис:
Закупівля вимагає негайного задоволення потреби у зв’язку з терміновою і невідкладною необхідністю у забезпеченні товарами для уникнення серйозних негативних наслідків, та з метою виконання критично важливих завдань, пов’язаних із національною безпекою та обороною ... Розгорнути
Закупівля вимагає негайного задоволення потреби у зв’язку з терміновою і невідкладною необхідністю у забезпеченні товарами для уникнення серйозних негативних наслідків, та з метою виконання критично важливих завдань, пов’язаних із національною безпекою та обороною. Умови нагальної потреби не дозволяють дотримуватись строків для проведення відкритих торгів, зокрема через їх тривалість тощо. Тому для швидкого й ефективного реагування на виклики, що постали перед державою та місцевими громадами, і застосовується виключення для задоволення цієї потреб. Згорнути

Вас може зацікавити

Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Міжгірське надлісництво)
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Міжгірське надлісництво)
Ім'я:
Степан Зоряна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380958257312 ЄДРПОУ:
45554542

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 800,00 грн без ПДВ

Дивитись