71320000-7 - Послуги з інженерного проектування

Очікувана вартість

1 880 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00130820
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 51925, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Проскуріна
Володіння мовою:
Телефон:
+380569550028
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виконання проектно-кошторисної документації «Будівництво когенераційної установки типу KE-MTUNG 2500-BL (2 од.) з підключенням до інженерних мереж АТ "Дніпровська ТЕЦ" за адресою: м. Кам'янське Дніпропетровської області, вул. Заводська, 2»

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 15 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 жовт. 2024 16:31
Не вказано 23 жовт. 2024 16:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 880 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
31564943

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 880 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 жовт. 2024 16:18
Опис:
без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг відповідно до підпункту 22 пункту 13 Особливостей

Вас може зацікавити

Розробка проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Нове будівництво установки зберігання енергії (УЗЕ) з комплектною трансформаторною підстанцією, кабельними лініями, інженерними мережами та іншими спорудами, необхідними для експлуатації об'єкта за адресою: м. Чернівці, вул. Вербова, напроти будинку №51»
Розробка проєктно-кошторисної документації за об’єктом: «Нове будівництво установки зберігання енергії (УЗЕ) з комплектною трансформаторною підстанцією, кабельними лініями, інженерними мережами та іншими спорудами, необхідними для експлуатації об'єкта за адрес...
Ім'я:
Андрій Константінов
E-mail: [email protected] Телефон: +380503671552 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32984271
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 396 522,21 грн без ПДВ

Дивитись
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту: "Нове будівництво когенераційної газопоршневої установки потужністю 1560 кВт з резервним дизельним генератором для потреб міського комунального підприємства "Одеська теплоелектроцентраль №2"
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту: "Нове будівництво когенераційної газопоршневої установки потужністю 1560 кВт з резервним дизельним генератором для потреб міського комунального підприємства "Одеська теплоелектроцентраль №2"
Ім'я:
Панасюк Віліна Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380934157434 ЄДРПОУ:
26275444

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 248 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Проєктно-кошторисна документація: «Нове будівництво ПС 110/10 кВ «Сигнівка» ЛКП «Львівсвітло» з заходами двоколової ЛЕП 110 кВ, за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Львів, вул. Конюшинна, вул. Північна (промислова зона «Сигнівка»). стадія «Проєкт»»
Проєктно-кошторисна документація: «Нове будівництво ПС 110/10 кВ «Сигнівка» ЛКП «Львівсвітло» з заходами двоколової ЛЕП 110 кВ, за адресою: Львівська область, Львівський район, місто Львів, вул. Конюшинна, вул. Північна (промислова зона «Сигнівка»). стадія «Пр...
Ім'я:
Наталія Літвінчук-Оленська
E-mail: [email protected] Телефон: +380666521154 ЄДРПОУ:
03348577
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 187 957,15 грн без ПДВ

Дивитись