09123000-7 природний газ

Очікувана вартість

248 308,35 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05385766
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 26/1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марина Дяченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380997935918
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

09123000-7 природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

15 000 метр кубічний

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м.Полтава, Маршала Бірюзова, 26/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 жовт. 2024 11:42
Не вказано 21 жовт. 2024 11:42
Електронний підпис 21 жовт. 2024 11:53

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
248 308,35 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380442222446 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

248 308,35 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Полтавський професійний ліцей сфери послуг

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
20 жовт. 2024 18:13
Опис:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість ... Розгорнути
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 6 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Іван Микитович
E-mail: [email protected] Телефон: +380962615955 ЄДРПОУ:
04590932

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Скороход Ріта Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989304809 Факс:
+380989304809
ЄДРПОУ:
04415531

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

170 526,00 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Ім'я:
Світлана Мейта
E-mail: [email protected] Телефон: +380677358821 ЄДРПОУ:
46205401

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 578,60 грн без ПДВ

Дивитись