ЄЗС ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (природний газ)

Очікувана вартість

123 823,10 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20552670
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 78613, Івано-Франківська область, Вижній Березів, село Вижній Березів
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ганна Перцович
Володіння мовою:
Телефон:
380988426987
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

7,48 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 78613, Івано-Франківська область, Вижній Березів, село Вижній Березів

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 жовт. 2024 11:12
Документи закупівлі 21 жовт. 2024 11:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
123 823,10 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Тітаренко Олексій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443647654 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

123 823,10 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВИЖНЬОБЕРЕЗІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЯБЛУНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
21 жовт. 2024 10:42
Опис:
Відповідно до п.п. 6 п.13 Постанови № 1178 від 12 жовтня 2022 р. Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 20 ... Розгорнути
Відповідно до п.п. 6 п.13 Постанови № 1178 від 12 жовтня 2022 р. Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Пащенко Алла Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380447556289 Факс:
+380447556247
ЄДРПОУ:
38073489

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

141 820,79 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Катерина Володимирівна Нартова
E-mail: [email protected] Телефон: +380675204626 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01995054
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

213 157,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бедловська Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680047878 ЄДРПОУ:
26234155

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

106 578,75 грн без ПДВ

Дивитись