Загородження колюче-ріжуче (спіральне «Гюрза» 450/3) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 44210000-5 – Конструкції та їх частини UA-2024-09-27-007332-a) замовник має право
відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Загородження колюче-ріжуче (спіральне «Гюрза» 450/3) (У зв’язку з тим, що відкриті торги з особливостями відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції (ДК 021:2015: 44210000-5 – Конструкції та їх частини UA-2024-09-27-007332-a) замовник має право відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей укласти прямий договір та оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель)
Код ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
|
Кількість: 780 погонний метр |
Період доставки:
до 31 груд. 2024
|
Місце доставки: Україна, 89412, Закарпатська область, с. Оноківці, Головна, 57 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 жовт. 2024 14:44 | |
| Електронний підпис | 16 жовт. 2024 14:50 | |
| Не вказано | 16 жовт. 2024 14:44 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
80 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"Вас може зацікавити
120 000,00 грн з ПДВ
Дивитись76 713,83 грн без ПДВ
Дивитись122 324,53 грн з ПДВ
Дивитись