Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт теплових мереж від ТК-422 по вул. Нахімова до ТК-444 по вул. Трамвайна у м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)

З урахуванням викладеного, уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю заходів з енергозбереження. Капітальний ремонт теплових мереж від ТК-422 по вул. Нахімова до ТК-444 по вул. Трамвайна у м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (ДК 021:2015: 45453000-7-Капітальний ремонт і реставрація) шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.

Очікувана вартість

68 076 362,82 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380564095491, +380671523392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт теплових мереж від ТК-422 по вул. Нахімова до ТК-444 по вул. Трамвайна у м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 робота

Період доставки:

до 15 лист. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 10 жовт. 2024 14:22
Електронний підпис 10 жовт. 2024 14:21

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
5 ( робочі )
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
68 076 362,82 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Волошко Денис Володимирович
Телефон: 0973351379 ЄДРПОУ:
42542403

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

68 076 362,82 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
10 жовт. 2024 14:15
Опис:
На виконання службової записи начальника ВТВ від 09.10.2024 за №7536, у зв’язку з нагальною потребою, виконання капітального ремонту ділянки теплової мережі котельні КМК від ТК-422 для надання стабільних послуг з теплопостачання споживачам в опалювальному сезоні 20 ... Розгорнути
На виконання службової записи начальника ВТВ від 09.10.2024 за №7536, у зв’язку з нагальною потребою, виконання капітального ремонту ділянки теплової мережі котельні КМК від ТК-422 для надання стабільних послуг з теплопостачання споживачам в опалювальному сезоні 2024/2025 в заходи щодо підготовці об’єктів теплопостачання міста до роботи в осінньо-зимовий період 2024/2025 років згідно з рішенням виконкому Криворізької міської ради № 881 від 26.07.2024 потрібно здійснити закупівлю робіт на виконання капітального ремонту ділянки теплової мережі котельні КМК від ТК-422 для надання стабільних послуг з теплопостачання споживачам в опалювальному сезоні 2024/2025р.р. Згідно п. 4 ч. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Федан Іван Степанович
E-mail: [email protected] Телефон: +380986627634 ЄДРПОУ:
00492990

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

42 696 195,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень
Реставрація та пристосування частини приміщень пам'ятки архітектури 1937 – 1939 рр. будинку Установи соціального страхування та Інституту Рудольфа Вайгля на вул. Зелена, 12 у м. Львів (охор. № 4466-Лв) під Центр мікробіологічних досліджень
Ім'я:
Шпиця Юлія Вадимівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322757723 ЄДРПОУ:
02010793

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

67 787 688,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт залізничної зливо-наливної естакади для світлих нафтопродуктів
Капітальний ремонт залізничної зливо-наливної естакади для світлих нафтопродуктів
Ім'я:
Дмитро Ахатов
E-mail: [email protected] Телефон: +380666363600 ЄДРПОУ:
26637864

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

80 303 498,00 грн з ПДВ

Дивитись