Послуги з проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів, (ДК 021:2015: 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)

Очікувана вартість

319 163,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44072378
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 64501, Харківська область, Сахновщина, вул.Тарасів шлях, будинок 69
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Даниленко Яніна Анатоліївна
Володіння мовою:
Телефон:
0982389347
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів (чоловіки)

Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

Кількість:

158 послуга

Період доставки:

до 31 жовт. 2024

Місце доставки:

Україна, 64501, Харківська область, Сахновщина, на території Замовника
2

Проведення періодичних медичних оглядів працівників закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, позашкільної освіти та інших закладів (жінки)

Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

Кількість:

575 послуга

Період доставки:

до 31 жовт. 2024

Місце доставки:

Україна, 64501, Харківська область, Сахновщина, на території Замовника

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 жовт. 2024 14:59
Не вказано 8 жовт. 2024 14:59
Електронний підпис 8 жовт. 2024 15:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
319 163,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
02002658

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

319 163,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
8 жовт. 2024 14:34
Опис:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. № оголошення про проведення відк ... Розгорнути
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. № оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2024-09-30-005290-a . Електронна система закупівель 08 жовтня 2024 року автоматично відмінила цю закупівлю через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування) (код ДК 021:2015:85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування) (код ДК 021:2015:85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Ім'я:
Марина Босенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380969760103 ЄДРПОУ:
45723942

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

305 393,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Ім'я:
Оксана Шпанько
E-mail: [email protected] Телефон: +380667585108 ЄДРПОУ:
44159186

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

310 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Проходження періодичних медичних оглядів працівників - 85111000-0
Проходження періодичних медичних оглядів працівників - 85111000-0
Ім'я:
Анастасія Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380977280594 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
50
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

317 052,00 грн без ПДВ

Дивитись