Тир з екраном та макетами 1 автомату, 1 пістолету, 1 гранатомету, з вбудованим лазерним цілевказівником, з можливістю розбирання та акустичною системою

Доставка та розвантаження Товару здійснюється Постачальником своїми силами та за власний кошт. Постачальник повинен передати товар, якість та кількість якого відповідає умовам цього Договору

Очікувана вартість

220 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 вер. 2024 15:25

до 24 вер. 2024 16:00

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 вер. 2024 15:25 – 24 вер. 2024 16:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
19 вер. 2024 15:25

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

У зв’язку із невірно вказаними характеристиками закупівлі, та не можливість їх виправити, Замовником прийнято рішення про відміну запиту ціни пропозиції код ДК 021-2015 - 35740000-3 – Симулятори бойових дій згідно оголошення про проведення закупівлі UA-2024-09-19-010965-a

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 вер. 2024 13:59
Не вказано 24 вер. 2024 13:57

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41341054
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 48702, Тернопільська область, місто Борщів , ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Яловіца
Володіння мовою:
Телефон:
+380687434344
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Тир з екраном та макетами 1 автомату, 1 пістолету, 1 гранатомету, з вбудованим лазерним цілевказівником, з можливістю розбирання та акустичною системою

Код ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій
Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим замовником
Назва параметра Значення
Комплектність Проекційний екран, проектор, кріплення для проектору, web-камера з IR фільтром, макети зброї, акустична система
Розмір проекційного екрану 120.0
Тип механізму екрану моторизований
Вид проектора за проекційним співвідношенням стандартний
Світловий потік проектора не менш 3500 ANSI Lm
Розподільна здатність проектора не менш WXGA (1280x800)
Співвідношення робочої поверхні дошки/екрану з зображенням проєктора збігається з розміром та аспектним співвідношенням
Інтерфейси проектора USB, HDMI
Кабель підключення проектора до комп’ютера HDMI to HDMI (довжиною, яка необхідна для підключення)
Кронштейн для монтажу проектора на стелю Да
Роздільна здатність веб-камери не менше 720p
Комплект зброї з лазерним цілевказівником 1 автомат, 1 пістолет, 1 гранатомет (РПГ)
Тип зброї макети зброї з лазерним цілевказівником з можливістю розбирання
Ідентичність макетів зброї оригіналу: матеріал, розмір, маса, зовнішні характеристики Да
Тип лазерного цілевказівника вбудований
Інсталяція та налаштування обладнання Да
Акустична система Да

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 1 лист. 2024

Місце доставки:

Україна, 48702, Тернопільська область, м. Борщів, вул. Грушевського 5 (згідно документації)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 19 вер. 2024 15:24
Електронний підпис 19 вер. 2024 15:25

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
220 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FPV» з модулем «Дуелянт» (на базі ноутбука)
Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FPV» з модулем «Дуелянт» (на базі ноутбука)
Ім'я:
Андрій Ралко
E-mail: [email protected] Телефон: +380372591677 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40109079
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

291 666,66 грн без ПДВ

Дивитись
Програмне забезпечення для інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир); Інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир)
Програмне забезпечення для інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир); Інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир)
Ім'я:
Олена Муранова
E-mail: [email protected] Телефон: +380952028563 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02143956

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

120 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир); Програмне забезпечення для інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир)
Інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир); Програмне забезпечення для інтерактивний лазерний стрілецький тренажер (тир)
Ім'я:
Єкимова Валентина
E-mail: [email protected] Телефон: +380673875712 ЄДРПОУ:
20199156

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

118 666,67 грн без ПДВ

Дивитись